!!! Bütün Ayakkabı Modelleri Türkiye'nin Her Yerine KARGO BEDAVA !!! !!! 700 TL Ve Üzeri AYAKKABI Alışverişlerinizde EKSTRA %5 İNDİRİİİM !!! !!! KAPIDA Nakit Ödeme İmkanı !!! !!! Kolay İADE & DEĞİŞİM !!! !!! Aksesuarda 1000 TL Sepete %10 İNDİRİM !!! 600 TL Sepete %5 İNDİİRİM !!! !!! Bütün Ayakkabı Modelleri Türkiye'nin Her Yerine KARGO BEDAVA !!! !!! 700 TL Ve Üzeri AYAKKABI Alışverişlerinizde EKSTRA %5 İNDİRİİİM !!! !!! KAPIDA Nakit Ödeme İmkanı !!! !!! Kolay İADE & DEĞİŞİM !!! !!! Aksesuarda 1000 TL Sepete %10 İNDİRİM !!! 600 TL Sepete %5 İNDİİRİM !!! !!! Bütün Ayakkabı Modelleri Türkiye'nin Her Yerine KARGO BEDAVA !!! !!! 700 TL Ve Üzeri AYAKKABI Alışverişlerinizde EKSTRA %5 İNDİRİİİM !!! !!! KAPIDA Nakit Ödeme İmkanı !!! !!! Kolay İADE & DEĞİŞİM !!! !!! Aksesuarda 1000 TL Sepete %10 İNDİRİM !!! 600 TL Sepete %5 İNDİİRİM !!! !!! Bütün Ayakkabı Modelleri Türkiye'nin Her Yerine KARGO BEDAVA !!! !!! 700 TL Ve Üzeri AYAKKABI Alışverişlerinizde EKSTRA %5 İNDİRİİİM !!! !!! KAPIDA Nakit Ödeme İmkanı !!! !!! Kolay İADE & DEĞİŞİM !!! !!! Aksesuarda 1000 TL Sepete %10 İNDİRİM !!! 600 TL Sepete %5 İNDİİRİM !!!

Kullanıcı Sözleşmesi

Hizmetlerimizi / ürünlerimizi kullanmak için talep ettiğimiz fiyatlar web sitesinde listelenmiştir. Gösterilen ürünler için fiyatlarımızı herhangi bir zamanda değiştirme ve yanlışlıkla oluşabilecek fiyat hatalarını düzeltme hakkımız saklıdır. Fiyatlandırma ve satış vergisi hakkında ek bilgiler ödemeler sayfasında mevcuttur.

 

“Hizmetler ve hizmeti kullanımınızla bağlantılı olarak maruz kalabileceğiniz vergiler ve olası işlem ücretleri gibi diğer ücretler, ödeme yönteminizden aylık olarak tahsil edilecektir.

 

​​

İade ve geri ödeme politikası

Aldığınız her ürün, Buystile firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, (Giyim ürünleri dışında) ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. Gönderisi sağlanan siparişlerde kargo ücreti iade edilmemektedir.

 

Havale iadeleri 10 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 15 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

Paketiniz kargolandığında Yurtiçi Kargo tarafından sms ile gönderilen takip numarası ile siparişinizin takibini sağlayabilirsiniz.

 

Teklifi değiştirme hakkının saklanması

 

Önceden haber vermeksizin hizmetleri değiştirebiliriz; Hizmetleri veya sunduğumuz hizmetlerin herhangi bir özelliğini sunmayı durdurmak; veya hizmetler için sınırlar oluşturun. Hizmetlere erişimi herhangi bir nedenle veya sebep göstermeksizin, bildirimde bulunmaksızın ve sorumluluk üstlenmeksizin kalıcı veya geçici olarak sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

  Hizmetler ve ürünler için garantiler ve sorumluluk

 

Bizden satın alınan bir ürün için geçerli bir garanti talebi aldığımızda, ilgili kusuru onaracağız veya ürünü değiştireceğiz. Ürünü makul bir süre içinde onaramaz veya değiştiremezsek, müşteri ürünün bize derhal iade edilmesi üzerine tam bir geri ödeme alma hakkına sahip olacaktır. Onarılan veya değiştirilen ürünlerin nakliye ücretini müşteriye ödeyeceğiz ve ürünün bize iade edilmesinden müşteri sorumlu olacaktır.

 Fikri mülkiyet, telif hakları ve logoların mülkiyeti

Hizmet ve yazılımlar, resimler, metinler, grafikler, logolar, patentler, ticari markalar, hizmet markaları, telif hakları, fotoğraflar, ses, videolar, müzik ve her türlü ve tüm Fikri Mülkiyet Hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm diğer Fikri Mülkiyet Hakları orada veya onun aracılığıyla iletilir. malzemeler Buystile'nin münhasır mülkiyetindedir. Burada açıkça belirtilmediği sürece, bu Koşullardaki hiçbir şey bu tür herhangi bir Fikri Mülkiyet Hakları kapsamında veya kapsamında bir lisans teşkil etmez ve siz bunları kamuya açık olarak gerçekleştirir, yayınlar, uyarlar, düzenler veya bunlardan türetilen işler yaratırsınız.

Kullanıcılarınıza sitenizde ifşa edilmek üzere içerik (resim, ses, metin ...) yükleme olanağı sunmak istiyorsanız, bu tür içeriğin sağlayıcısının tüm yasal haklara sahip olduğunu ve/veya gerekli olduğunu onaylaması önemlidir. içerik üzerinde lisanslar ve bu tür içeriğin kamuya açık olabileceği.

Herhangi bir içeriği (tasarımlar, resimler, animasyonlar, videolar, ses dosyaları, yazı tipleri, logolar, illüstrasyonlar, kompozisyonlar, sanat eserleri, arayüzler, metin ve edebi eserler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir şekilde web sitesine yükleyerek, ilgili tüm İçeriği yüklemek/aktarmak/göndermek için haklara sahip olduğunuzu veya uygun lisansı aldığınızı. Yüklenen/aktarılan içeriğin web sitesinde herkese açık olarak görüntülenebileceğini onaylıyor ve kabul ediyorsunuz.

 Kullanıcı hesabını askıya alma veya iptal etme hakkı

 

Bu Koşulların herhangi bir hükmünü veya geçerli herhangi bir yasa veya düzenlemeyi ihlal etmeniz de dahil olmak üzere, herhangi bir nedenle, bildirimde bulunmadan ve yükümlülük olmaksızın hizmete erişiminizi kalıcı veya geçici olarak feshedebilir veya askıya alabiliriz. İstediğiniz zaman hesabınızı ve/veya herhangi bir hizmeti kullanmayı bırakabilir ve iptal talebinde bulunabilirsiniz. Ücretli hizmetlere yönelik otomatik olarak yenilenen aboneliklerle ilgili olarak, yukarıda belirtilenlerin aksine herhangi bir hüküm bulunmaksızın, bu tür abonelikler, yalnızca halihazırda ödeme yapmış olduğunuz ilgili dönemin sona ermesi üzerine sonlandırılacaktır.

 

tazminat

 

Buystil'i herhangi bir üçüncü şahıstan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı herhangi bir iddia, kayıp, yükümlülük, iddia veya masraftan (avukatlık ücretleri dahil) tazmin etmeyi ve tazmin etmeyi kabul edersiniz. web sitesini veya web sitesinde sunulan hizmetlerden herhangi birini kullanımınız.

 

​ 

Sorumluluğun sınırlandırılması

 

Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, Buystile hiçbir durumda Hizmetin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir kar, iyi niyet, kullanım, veri veya diğer maddi olmayan kayıplardan feragat etmeyecektir.

 

Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, Buystile, (i) herhangi bir içerikte hatalar, hatalar veya yanlışlıklar; (ii) hizmetimize erişiminizden veya hizmetimizi kullanmanızdan kaynaklanan her türlü kişisel yaralanma veya maddi hasar; ve (iii) güvenli sunucularımıza ve/veya burada saklanan herhangi bir kişisel bilgiye yetkisiz erişim veya bunların kullanımı.

  Şartları değiştirme ve değiştirme hakkı

 

Bu şartları zaman zaman kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmelisiniz. Şartları önemli bir şekilde değiştirdiğimizde, Koşullarda esaslı değişiklikler yapıldığını size bildireceğiz. Bu tür bir değişiklikten sonra Web Sitesini veya hizmetimizi kullanmaya devam etmeniz, yeni Koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu şartlardan herhangi birini veya Şartların gelecekteki herhangi bir versiyonunu kabul etmiyorsanız, web sitesini veya hizmeti kullanmayın veya bunlara erişmeyin (veya erişmeye devam etmeyin).

 

​ 

Promosyon e-postaları ve içeriği

 

Zaman zaman bizden posta, e-posta veya bize sağlayabileceğiniz diğer herhangi bir iletişim formu (aramalar veya metin mesajları için telefon numaranız dahil) yoluyla promosyon mesajları ve materyalleri almayı kabul edersiniz. Bu tür promosyon materyalleri veya bildirimleri almak istemiyorsanız - lütfen istediğiniz zaman bize bildirin.

 

​ 

Hukuk tercihi ve uyuşmazlık çözümü

 

Bunlar, burada sağlanan haklar ve çözümler ve bunlarla ve/veya hizmetlerle ilgili tüm iddialar ve anlaşmazlıklar, her bakımdan yalnızca ve münhasıran dahili maddi yasalara uygun olarak yönetilecek, yorumlanacak ve uygulanacaktır. İngiltere, kanunlar ihtilafı ilkelerine bakılmaksızın. Bu tür tüm iddialar ve anlaşmazlıklar gündeme getirilecek ve işbu belgeyle, bunların münhasıran Birleşik Krallık'ta bulunan yetkili bir mahkeme tarafından karara bağlanmasına izin veriyorsunuz. Uluslararası Mal Satış Sözleşmelerine İlişkin Birleşmiş Milletler Sözleşmesi'nin uygulanması burada açıkça hariç tutulmuştur.

 

​ 

Tartışmalı karar

Hizmetle ilgili herhangi bir endişeniz veya anlaşmazlığınız varsa, öncelikle Anlaşmazlığı Şirketle iletişime geçerek gayri resmi olarak çözmeye çalışmayı kabul edersiniz.

 

Avrupa Birliği (AB) Kullanıcıları İçin

Avrupa Birliği tüketicisi iseniz, ikamet ettiğiniz ülkenin kanunlarının tüm emredici hükümlerinden yararlanacaksınız.

 

Amerika Birleşik Devletleri Yasal Uygunluk

(i) Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından ambargoya tabi olan veya Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından “teröristleri destekleyen” bir ülke olarak belirlenmiş bir ülkede bulunmadığınızı ve (ii) olduğunuzu beyan ve garanti etmektesiniz. Not. Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin yasaklı veya kısıtlı taraflar listesinde yer almaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...