150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 500 TL Ve Üzeri AYAKKABI Alışverişlerinizde EKSTRA %5 İNDİRİİİM! 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 500 TL Ve Üzeri AYAKKABI Alışverişlerinizde EKSTRA %5 İNDİRİİİM! 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 500 TL Ve Üzeri AYAKKABI Alışverişlerinizde EKSTRA %5 İNDİRİİİM! 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 500 TL Ve Üzeri AYAKKABI Alışverişlerinizde EKSTRA %5 İNDİRİİİM!

Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle İletişim bölümünden iade talep etiiğinize dair bir açıklama yazarak ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir mesaj ile iade talep edebilirsiniz.Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için istediğiniz ürünleri tekrar sipariş oluşturarak değişim işleminiz gerçekleştirilecektir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on ( 3 ) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Geri ödeme, satın almada kullandığınız yöntemle yapılacaktır. Kapıda ödemeleriniz için sizlerden isteyeceğimiz IBAN numarasına para iadeniz gerçekleştirilecektir
Ücretsiz değişim hakkınızı kullanmak için bize iletişim formundan bir mesaj yazarak bizi bilgilendirin.
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir.
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?